Blog

Ak vlastníte gastronomickú prevádzku, venujete sa spracovaniu potravín alebo využívate väčšie množstvo olejov a tukov v domácnosti, je pre vás nevyhnutým riešením zabudovať si lapač tukov. Ušetrí vám financie na údržbe kanalizácii a pomôžete ním aj životnému prostrediu.
Vyrastáme v dobe a v krajine, kde väčšina z nás má fungujúcu prípojku na kanalizácie na dedinách i v mestách. Sú však krajiny, ktoré o fungujúcej kanalizácii môžu len snívať, aj na našom malom Slovensku sa nájdu obce, ktoré žijú ešte stále v minulosti.
Každý z nás má určite aspoň základnú predstavu o tom, čo patrí a čo naopak vôbec nepatrí do kanalizácie. Mnohí si dávame pozor, čo hodíme do nášho WC. Žiaľ, nie je to všeobecný trend. Prinášame 6 jednoduchých tipov pre funkčný odtok.
Klimatická kríza sa nás dotýka čím ďalej, tým viac. Je na každom jednom z nás, aby sme prispeli k záchrane našej planéty. Základom je zmena prístupu k doteraz takým bežným veciam, akými sú odpad a voda.
Upchatá kanalizácia dokáže narobiť poriadne vrásky každému. Je jedno, či to je v rodinnom dome, v byte či vo vašej firme. Výsledok je rovnaký – zápach, upchatý odtok, splašky a neporiadok, v najhoršom prípade zničený majetok. Prečo sa nám ale kanalizácia upcháva? Prinášame vám najčastejšie príčiny upchatej kanalizácie.
Viete, čo je to krtkovanie? Nie, nemá to nič spoločné s tým malým slepým zvieratkom, ktoré vám ničí záhradu. Aj keď možno jednu vec spoločnú majú. Dostanú sa všade a veľmi ľahko.

Ako vám pomôžeme?

Zaujímate sa o naše služby? Vyplňte kontaktný formulár a my vás budeme obratom kontaktovať. Cez formulár sa môžete informovať v prípade akýchkoľvek otázok, vytvoriť online objednávku našich služieb, vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku.