Voľné pracovné miesta

Staňte sa súčasťou
tímu Kanál Servis

Neustále sa rozrastáme a hľadáme nové posily do nášho tímu. Staňte sa súčasťou úspešnej, stabilnej firmy, ktorá je špecialistom vo svojom odbore.

Ak spĺňate požiadavky: samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a spoľahlivosť, sme pripravení vám odovzdať naše know-how.

Naši skúsení zamestnanci vás zaškolia do problematiky kanalizačných a potrubných systémov a naučia princípy práce s danou technológiou.

Formulár uchádzača

Ak máte záujem o prácu vo firme KANÁL SERVIS, vyplňte prosím Formulár uchádzača. Po jeho odoslaní budete automaticky zaradení medzi záujemcov o prácu u nás a následne vás budeme kontaktovať.

 

 
 

V súlade s § 11 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam týmto na základe poskytnutých informácií vedome svoj súhlas Alexander Vereš, Novozámocká 349, 951 12 Ivanka pri Nitre na spracúvanie svojich osobných údajov, ktoré som uviedol v tomto formulári za účelom získania zamestnania v KANÁL SERVIS

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Opíšte kód z obrázka nižšie

Ako vám pomôžeme?

Zaujímate sa o naše služby? Vyplňte kontaktný formulár a my vás budeme obratom kontaktovať. Cez formulár sa môžete informovať v prípade akýchkoľvek otázok, vytvoriť online objednávku našich služieb, vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku.