Okamžitý zásah

Posádky našej havarijnej služby sú tu pre vás k dispozícii 24 hodín denne po celom západnom Slovensku.

Individuálny prístup

Problémy s upchanou kanalizáciou odstránime najmodernejšou technikou a poradíme Vám ako tomu predchádzať.

Profesionalita

Naše dlhoročné skúsenosti a vyškolení pracovníci sú zarukou profesionálne odvedenej práce za najvýhodnejšie ceny.

Späť

Krtkovanie = Čistenie kanalizácie bez neporiadku

Viete, čo je to krtkovanie? Nie, nemá to nič spoločné s tým malým slepým zvieratkom, ktoré vám ničí záhradu. Aj keď možno jednu vec spoločnú majú. Dostanú sa všade a veľmi ľahko.

Každý z nás aspoň raz nervózne skúšal zvonom vyčistiť upchatý odpad vo vani, v toalete či v kuchynskom dreze. Odpad sa dokáže upchať veľmi ľahko. Stačí si umyť vlasy a do odtoku vojde niekoľko desiatok vlasov, ktoré dokážu urobiť neplechu.

V kuchyni sa odtok upchá ešte jednoduchšie, zvyšky jedla, mastnota, použitý olej. Aj keď nás poučujú, že použitý kuchynský olej by sme mali skladovať a doniesť na zberné miesta, pretože ide o nebezpečný odpad. Koľkí z vás to ale skutočne robia? Pri našej práci vidíme, že to nie je veľké množstvo.

Krtkovanie je čistenie potrubí a kanalizácie pomocou elektromechanického motora. Pri riešení upchatých odpadov nám pomáha niekoľkometrová pružina s vymeniteľnými nadstavcami a hrotmi.

Výhody elektromechanického čistenia odpadov

Čistenie kanalizácie a odtokov pomocou krtkovania najčastejšie využívame pri čistení odpadových potrubí menších profilov v domácnostiach a vo firmách. Určite vás zaujíma, prečo zvoliť pri čistení odpadov krtkovanie.

Žiaden neporiadok

Súčasťou čistenia odpadu býva zápach z vyplavených splaškov a neporiadok. Jednou z najväčších výhod krtkovania je, že nehrozí riziko vyplavenia splaškov kanalizácie v interiéry. Čistenie odpadov realizujeme pomocou prenosného zariadenia poháňaného elektromotorom. Toto zariadenie vám neurobí v príbytku žiaden neporiadok.

Dostaneme sa až k jadru problému

Problémy s upchatou kanalizáciou väčšinou ľudia riešia tým, čo je akurát doma. Prevarený ocot so sódou bikarbónou, chemické prostriedky a zvon. To môže problém vyriešiť čiastočne a na krátky čas. My máme na motor cez spojku pripojenú  ohybnú pružinu s dĺžkou až niekoľko metrov. Táto pružina je ukončená hrotom. Hroty vieme podľa potreby meniť. Vďaka ohybnej dlhej pružine sa využitím rôznych nadstavcov, hrotov a frézovacích hlavíc dostaneme všade a dokážeme tak vyriešiť jadro problému.

Pomôžeme aj v prípade potrubí s malým priemerom

Výhodou ohybnej pružiny a možnosti vymieňať nadstavce a hroty je aj to, že dokážeme vyčistiť aj potrubia, ktoré majú menší priemer. V súčasnosti sa vymýšľajú nové moderné umývadlá, vane, sprchové kúty či kuchynské drezy. Všetko vyzerá dizajnovo a pekne. Pri upchatej kanalizácii potom nastáva problém s priemerom potrubia, ktoré bolo na dizajnový kúsok do vášho domu či bytu potrebné. Pri krtkovaní vieme vyriešiť aj takýto problém.

Problémy s upchatou kanalizáciou môžu časom spôsobiť havarijný stav. Využite možnosť krtkovania – mechanického čistenia kanalizácií, aby ste sa tomu vyhli. Nie všetko sa dá riešiť domácimi prostriedkami. Kanál servis ponúka sériu služieb potrebných na vyčistenie vašich kanalizácií.

 

Nadštandardné služby za prijateľné ceny

Aj vďaka neustálym investíciám do našej techniky a rozsiahlym skúsenostiam našich zamestnancov si zachovávame náskok pred konkurenciou a sme schopný poskytovať služby v súlade s prianiami našich zákazníkov.

Ako vám pomôžeme?

Zaujímate sa o naše služby? Vyplňte kontaktný formulár a my vás budeme obratom kontaktovať. Cez formulár sa môžete informovať v prípade akýchkoľvek otázok, vytvoriť online objednávku našich služieb, vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku.